سوالات متداول

خیر، قانوناً ویلای پیش ساخته نیاز به جواز ساخت ندارد اما بهتر است قبل از اقدام به ساخت چنین ویلایی از شهرداری یا دهیاری منطقه مورد نظر استعلام متراژقابل ساخت در منطقه گرفته شود.

ویلای پیش ساخته قابل حمل حداکثر دو طبقه میتوان اجرا کرد، اما اجرا در محل محدودیت در طبقات نداریم!

خیر، بر اساس سلیقه شما توسط معماران متخصص مجموعه، این ویلاها طراحی و اجرا می‌گردند.

هر دو صورت امکان پذیر است، اما راجع به زمین های صعب العبور ما ناگزیر به تشکیل کارگاه در محل پروژه هستیم.

امکان اجرا در زمین های بدون جواز ساخته
بهره برداری سریع از پروژه های پیش ساخته
کاملاً ضد زلزله و ایمن
حداقل اتلاف انرژی
قابلیت جابجایی

خیر، با اجرای یک کرسی چینی ساده زیر نظر تیم متخصص فرلی ویلا می توان بستر مورد نیاز قرارگیری ویلای پیش ساخته را فراهم کرد.

برای ساخت ویلا ابتدا مشاوره حضوری و بررسی پروژه شما صورت می گیرد و با توجه به خواسته مشتری طراحی اولیه و متریال ساخت ویلای شما انتخاب می گردد و پس از برآورد هزینه به مشتری اعلام می‌شود.

برای ساخت ویلا ابتدا مشاوره حضوری و بررسی پروژه شما صورت می گیرد و با توجه به خواسته مشتری طراحی اولیه و متریال ساخت ویلای شما انتخاب می گردد و پس از برآورد هزینه به مشتری اعلام می‌شود.

بله، طراحی محوطه توسط طراحان فرلی ویلا متناسب با زمان درخواستی کارفرما صورت گرفته و در زمان اعلام شده،کار اجرایی تحویل کارفرما می گردد.

خیر، با توجه به وزن بالای سازه های پیش ساخته،امکان سرقت آنها نمی باشد،در ثانی سازه های پیش ساخته در زمان جانمایی بر روی محل نصب فیکس می‌شوند که این موضوع به عدم امکان سرقت سازه کمک بسزایی می کند .

بله، با توجه به ارتفاع مد نظر کارفرما،ویلای سوئیسی به تکه های جداگانه طراحی و در محل بر روی هم سوار می شوند.

ویلاهای فرلی ویلا با امکانات کمد، کابینت، شیرآلات، پکیج، رادیاتور، اسپیلت، هود، سینک و گاز به مشتریان عزیز تحویل داده می شود.

با توجه به ابعاد پروژه و طراحی پروژه ، زمان اجرایی اعلام می گردد اما بصورت میانگین 60روز کاری برای ساخت ویلای پیش ساخته در فرلی ویلا در نظر گرفته می‌شود.

هزینه حمل با توجه به ابعاد و بعد مسافتی محل پروژه برآورد می‌گردد.

خیر، ویلای پیش ساخته با متریال های متفاوت، مطابق سلیقه شما اجرا می‌گردد.

در قرار دادهای فرلی ویلا به ازای هر روز دیر کرد تحویل پروژه، مبلغی به کارفرما اختصاص داده خواهد شد.

با کارشناسان گروه فرلی ویلا تماس بگیرید.

بله، ما از صفر تا صد پروژه گردشگری شما، حتی در زمینه برندینگ پروژه با شما خواهیم بود.

ساخت و طراحی اقامتگاه موضوع تخصصی است که باید با تیم مجرب انجام گردد، کیفیت ساخت در اقامتگاه حرف اول را می‌زند،سرعت بهره برداری و عمر سازه های فرلی ویلا در این زمینه کمک به سزایی به شما خواهد کرد.

با توجه به وضع تورم و اقتصاد کشور،بهره برداری سریع از پروژه، کمک مالی زیادی به کارفرما می کند.از طرفی در پروژه‌هایی مانند پروژه های گردشگری به بازدهی سریع تر دست خواهید یافت.

مانند سازه های معمولی تنها راه ورود به سازه های پیش ساخته، از طریق درب و پنجره های آن است که با پیش بینی های امنیتی می‌توان امنیت را به حداکثر رساند .

با توجه به طراحی و متریال انتخابی شما در طراحی وزن سازه محاسبه می‌گردد.

بله، به دلیل طراحی مهندسی توسط تیم فرلی ویلا، پس از بررسی موقعیت زمین، طراحی های سازه ای انجام می‌گردد.

مشاوره فرلی ویلا

همین الان مشاوره بگیرید

پروژه‌های ویلایی