[ +]
مشتریان فعلی
[ +]
سال ها تجربه
[ +]
پروژه‌های اتمام یافته

شرح خدمات فرلی ویلا

ویلا ساختمان جذابی است. ساختمانی که برای آسایش شما در یک محیط خلوت روستایی و یا شهری ساخته ‌شده است. البته این جذابیت وقتی کامل است که از ساختمانی خوش‌ نقشه مطابق با نیازها، سلایق خود و حتی رؤیاهایتان برخوردار باشید. هنر طراحی ویلا خلق ساختمانی خوش ‌نقشه براساس نیازها و ایده‌های شما است. در فرلی ویلا برای طراحی هر نوع سازه ویلایی با رعایت انواع سبک‌های مدرن، کلاسیک، روستیک برنامه داریم. در فرلی ویلا می‌توانید ایده‌های خود را در قامت طرح‌هایی مهندسی شده تا مرحله اجرا پیش ببرید و از ساختمانی ایده‌آل بهره‌مند شوید.

1) طراحی ویلا

ویلا ساختمانی متفاوت از بناهای شهری است. این ساختمان باید مدرن، راحت، آرامش ‌بخش و البته زیبا باشد. اما در قدم نهایی باید سبک طراحی متفاوت از فضاهای خشک و خسته‌کننده شهری داشته باشد. خدمات فرلی ویلا شامل طراحی ویلا در سبک‌های مختلف کلاسیک، مدرن، روستیک می‌شود. در فرلی ویلا می‌توانید ایده‌های خود از ویلایی رویایی را همراه طراحی مهندسی شده اجرایی کنید. کارشناسان این گروه برای طراحی ویلا در اقلیم‌ها گوناگون جغرافیایی، فرهنگی و حتی بهره‌مندی از متریال‌های متنوع برنامه دارند.

طراحی ویلا ->

طراحی-ویلای-مدرن-فرلی-ویلا
طراحی-ویلای-مدرن-فرلی-ویلا

2) ساخت ویلا

ساخت ویلا در مناطق روستایی و یا محله‌های حاشیه شهرهای بزرگ همیشه چالش‌ برانگیز است. چرا که باید به بحث‌های کلیدی از تأمین مصالح، انتقال مصالح تا محل پروژه، تأمین نیروی کار، الزامات شهرداری بپردازید. در فرلی ویلا می‌توانید از خدمات تخصصی ساخت ویلا بهره‌مند شوید. مهندسین فرلی ویلا با بررسی دقیق پروژه و در نظر گرفتن تمام جزئیات اعم از جغرافیای ساخت ویلا، الزامات شهری و مباحث قانونی، نوع مصالح و حتی تأمین نیروی کار یک برنامه دقیق از مراحل ساخت را تدوین خواهند کرد. برنامه‌ای که قطعاً باعث کاهش سرعت ساخت و صرفه‌جویی در هزینه‌ها خواهد شد.

ساخت ویلا ->

3) بازسازی ویلا

پیش از هر چیز، بهتر است که مقایسه‌ای بین دو واژه بهسازی و بازسازی داشته باشیم و تفاوت بین آن‌ها را متوجه شویم. زیرا این دو مورد که گاهی به اشتباه در جای یکدیگر استفاده می‌شوند. زمانیکه در مورد بهسازی ویلا صحبت می‌کنیم، در واقع مقصودمان ارتقا ایمنی ویلا در برابر حوادث طبیعی هم‌چون زلزله است. وقتی دست به بهسازی ویلا می‌زنیم، هدف این است تقویت ساختمان در برابر حوادث طبیعی را کانون توجه بگذاریم و در این مسیر گام برداریم.

بهسازی ویلا مهم‌ترین و بهترین راهکار برای این است که خسارت‌های وارده در اثر تخریب را به حداقل برسانیم و همچنین این تضمین به وجود می‌آید که جانمان در عوامل طبیعی حفظ شود. اما باید اعتراف کرد که، بازسازی ضرورتی غیرقابل انکار است که باید در رأس امور جای خوش کند و در صدر جدول گنجانده شود. در واقع رسالت آن، متحول سازی نمای داخل ویلاست و به زیباتر شدن ویلا کمک می‌کند.
نوسازی ویلا اما به معنای آن است که ایجاد ساختارهای نو به جای ساختارهای قدیمی می‌باشد. در مواردی که ساختار کلی یک ویلا، مشکل نیست و هدف از اعمال تغییرات ایجاد یک ظاهر جدید برای ویلا است, اصطلاح نوسازی ویلا را مورد استفاده قرار می‌دهند. ایجاد تغییرات و افزودن عناصر جدید یکی از مهم‌ترین اقدامات بازسازی می‌باشد.

بازسازی ویلا ->

طراحی-ویلای-مدرن-فرلی-ویلا
طراحی-ویلای-مدرن-فرلی-ویلا

4) مشاوره ساخت و ساز ویلا

مراحل ساخت ویلا را جدی بگیرید. ساختمان‌های ویلایی اگرچه زیبا هستند، اما در فاز اجرایی با چالش‌های بی‌شماری دست‌ و پنجه نرم می‌کنند. از طراحی تا اجرا با بحث‌های بی‌پایانی مواجه هستید. اما می‌توانید برای طی شدن هر چه ساده تر و کم هزینه تر و البته حرفه ای تر ساخت ویلا از خدمات مشاوره تخصصی گروه فرلی ویلا بهرمند شوید. فرلی ویلا با سال ها تجربه در زمینه طراحی انواع ویلا می تواند به شما در پروسه طراحی تا ساخت مشاوره های مناسب را ارائه نماید.

مشاوره ساخت و ساز ویلا ->

5) معماری داخلی و دکوراسیون ویلا

یک ویلای خوش نقشه از معماری داخلی خوب هم برخوردار است. همچنین از قابلیت‌های فنی دکوراسیون ویلا برای هر چه مفیدتر شدن این ساختمان‌ها استفاده ‌شده است. ویلاها ساختمان‌های خشک ‌و خالی هستند. تنها با هنر معماری داخلی و دکوراسیون ویلا می‌توانیم آنها را تبدیل به بناهایی مفید، کاربردی با حسی از نشاط و سرزندگی نماییم. برای لذت بردن از ساختمان ویلایی خود معماری داخلی آن را جدی بگیرید. در فرلی ویلا با نگاه دقیق در نقشه کلی هر ساختمان ویلایی و با توجه به نیازها و سلایق شما طرح‌های ایده‌آل از معماری داخلی و دکوراسیون ویلا انجام می‌شود. فضاهای ویلایی در تکمیل ایده‌ها و سلایق صاحبانشان شکل می‌گیرند. در این ساختمان باید از جانمایی مناسب و فضاسازی درست تجهیزات بهره‌مند باشید.  برای این کار می‌توانید از خدمات تخصصی طراحی دکوراسیون فرلی ویلا استفاده کنید. کارشناسان فرلی ویلا با در نظر داشتن نوع سبک معماری ویلاها، سلایق شما و حتی بودجه طراحی دکوراسیون ویلا را انجام می‌دهند.

طراحی کوراسیون ویلا ->

طراحی-ویلای-مدرن-فرلی-ویلا
طراحی-ویلای-مدرن-فرلی-ویلا

6) طراحی و اجرای محوطه ویلا و باغ

ویلاها بدون حضور محوطه و یا باغی زیبا چنگی به دل نمی‌زنند. قرار نیست تا محوطه اطراف ویلا را به حال خود رها کنید و از آنجا فقط برای رفت‌وآمدی ساده استفاده کنید. بلکه لازم است تا از پتانسیل محوطه و یا فضای باغ اطراف ویلا برای هر چه زیباتر شدن، مفیدتر شدن و کاربردی بودن ساختمان اصلی استفاده کنید. طراحی حیاط ویلا باعث زیباتر شدن و برجسته‌تر شدن معماری بنا می‌شود. شما می‌توانید با هنر طراحی حیاط ویلا از فضای خارجی ساختمان ویلایی مفیدتر و زیباتر استفاده کنید. شما می‌توانید از خدمات طراحی محوطه و باغ و طراحی حیاط ویلا در گروه فرلی ویلا بهره‌مند شوید. فرلی ویلا چه برای باغ‌های بزرگ و یا محوطه‌های کوچک در زمین‌های شیب‌دار، نامتوازن، پست و یا خیلی بلند، طرح‌هایی زیبا و کاربردی ارائه می‌نماید.

طراحی محوطه ویلا ->

7) طراحی و اجرای فضای سبز ویلا

از مهم‌ترین نکات برای طراحی فضای سبز ویلا، ایجاد نظم و ترتیب در محیط است. محوطه سازی در فضاهای کوچک باید در تمام مراحل طراحی حیاط خانه ویلایی کوچک، آیتم‌ها را با نظمی مشخص در محیط قرار داد.

طراحی فضای سبز ویلا ->

طراحی-ویلای-مدرن-فرلی-ویلا
طراحی-ویلای-مدرن-فرلی-ویلا

8) ساخت ویلا پیش ساخته

طراحی یک ویلای پیش ساخته که دارای مقاومت بالا باشد، قطعا یک تیم خلاق و با تجربه نیاز دارد؛ گروه فرلی ویلا با به روز‌ترین متد‌های طراحی، امکان طراحی ویلا پیش ساخته را بدون هیچ محدودیتی برای شما فراهم می‌کند. ما از روش مدولار، مونتاژ و سنتی برای طراحی استفاده می‌کنیم.

ساخت ویلا پیش ساخته ->

7) ساخت ویلا قابل حمل

اگر مجوز ساخت ویلا ندارید یا برای باغ خود، یک باغ ویلای اقتصادی و سریع می‌خواهید. تیم فرلی ویلا در سریع‌ترین زمان می‌تواند برای شما ویلای قابل حمل متناسب با زمین مورد نظرتان بسازد. در ساخت ویلا قابل حمل، انتخاب متریال مقاوم و سبک در اولویت قرار دارد و طراحی بدون پرتی، موردی است که حتما باید به آن توجه شود.

ساخت ویلا قابل حمل ->

طراحی-ویلای-مدرن-فرلی-ویلا
طراحی-ویلای-مدرن-فرلی-ویلا

8) ساخت ویلا سوئیسی

ویلا سوئیسی تنها یک سبک نیست. افراد بسیاری تنها سقف مثلث یا A فریم را پیش‌درآمد ساخت ویلا سوئیسی می‌دانند. در صورتی که طراحی اصولی، مقاوم‌سازی، ارتفاع استاندار جهت تهویه، جهت تعبیه ویلا به سمت مناسب از مواردیست که هر طراحی به آن دقت نمی‌کند. پس برای داشتن ویلا سوئیسی اصیل حتما با تیم ما در ارتباط باشید.

ساخت ویلا سوئیسی ->

7) ساخت ویلا بومگردی

طراحی و ساخت ویلا بوم‌گردی، نیازمند مهارتی متفاوت از مهارت طراحی یک ویلای معمولی است. مدیریت زمان، شناخت زمین، شناخت سبک ویلا و برآورده کردن نیاز یک اقامتگاه بومگردی بسته به منطقه‌ی مورد نظر از مهم‌ترین مواردی است که همواره باید به آن دقت داشت. ما با یک برنامه‌ریزی دقیق، برای شما اقامتگاه بومگردی را خواهیم ساخت.

ساخت ویلا بومگردی ->

طراحی-ویلای-مدرن-فرلی-ویلا
طراحی-ویلای-مدرن-فرلی-ویلا

8) ساخت کلبه چوبی

دنج بودن وکاربردی بودن یک کلبه، مهم‌ترین ویژگی در ساخت کلبه چوبی است. کاهش دادن هزینه‌ها با انتخاب مصالح درست نیز از مواردی است که به آن بسیار باید توجه شود. از آنجایی که کلبه چوبی معمولا در شمال کشور استفاده می‌شود، انتخاب سقفی که موقع بارندگی صدا را انتقال ندهد بسیار مهم بوده و نصب کفپوش و دیوارپوش عایق سبب ماندگاری بیشتر کلبه چوبی می‌شود.

ساخت کلبه چوبی ->

پروژه‌های ویلایی