درباره فرلی ویلا

 

فرلی ویلا از زیر مجموعه‌های شرکت بزرگ و خوشنام توسعه مهندسی نیکان، با 22 سال سابقه درخشان کاری و پیشرو در زمینه‌های گوناگون معماری از جمله ویلا سازی، بازسازی، طراحی و ساخت مراکز درمانی، مجتمع‌های اداری و تجاری و … در صنعت ساختمان است. گروه توسعه مهندسی نیکان، طراحی و ساخت تخصصی پروژه های ویلایی خود را با برند فرلی ویلا به انجام می‌رساند.

فرلی ویلا متشکل از تیم متخصص، خلاق و نوآور، آماده ارائه خدمات تخصصی در زمینه طراحی و ساخت ویلا، معماری داخلی ویلا، دکوراسیون ویلا، بازسازی ویلا، طراحی و اجرا محوطه ویلا، طراحی و اجرا فضای سبز ویلا و طراحی، ساخت و تجهیز استخر و جکوزی به سبک‌های روز دنیا و مطابق نظر و سلیقه شما در سراسر ایران می‌باشد.

فرلی ویلا به پشتوانه سال‌ها تجربه، با گروه مجرب طراحی و اجرا، در صنعت ویلا سازی تحولی نو ایجاد کرده است و گامی بلند در سرعت ساخت اصولی ویلا برداشته است و پروژه‌های ویلایی خود را در کمتر از 3 ماه مطابق استانداردهای مورد تایید نظام مهندسی، به بهره برداری می‌رساند. از دیگر خدمات منحصر به فرد فرلی ویلا می توان به طراحی و ساخت مجتمع ویلایی با کاربری بومگردی و هتل سنتی، ویلا سوئیسی، ویلا A فریم، ویلا پیش ساخته، ویلا چوبی (کلبه چوبی)، ویلای سریع و قابل حمل با استانداردهای جهانی و کاملاً ایمن و ضد زلزله اشاره کرد.

ما شما را از صفر تا صد طراحی و اجرای ویلای رویایی خودتان همراهی می‌کنیم و تا زمان کسب رضایت شما از پای نخواهیم نشست.

furlivilla-group-team
[ +]
مشتریان فعلی
[ +]
سال ها تجربه
[ +]
پروژه‌های اتمام یافته

آنچه مشتریان فرلی ویلا می گویند

احترام به ایده
تیم فرلی ویلا با بهبود زیر ساخت دکوراسیون ویلا باعث رضایتمندی کل خانواده شده است. تیمی متعهد و کاردان که ارزش ایده رو خوب میفهمه.
خانم افشار
مشتری
تجربه حس عالی
طراحی قبلی ما پر از ایراد بود. تیم فرلی ویلا با طراحی و بازسازی ویلا و تحویل یک محیط آرامبخش جذاب، باعث شد تجربه بد قبلی فراموش بشه.
آقای درویشی
مشتری
عدم نیاز به مشاور
نزدیک به 2 ساله که تیم فرلی ویلا در بالا پایینی‌های مسیر کنارمون هست. طوری که نیاز به استخدام هیچ مشاور و پیمانکار رو حس نکردیم.
آقای خموشیان
مشتری

با گروه طراحی و ساخت ویلا در تماس باشید

پاسخ‌گو و پذیرای پرسش‌ها، بازخوردها و نظرات شما هستیم

مشاوره فرلی ویلا

70 31 480 – 0904

تماس با فرلی ویلا

۹۷ ۸۷ ۷۷ ۸۸ – ۰۲۱

صندوق پستی

crm@furlivilla.com

پروژه‌های ویلایی