درباره فرلی ویلا

 

فرلی ویلا از زیر مجموعه‌های شرکت بزرگ و خوشنام توسعه مهندسی نیکان، با 22 سال سابقه درخشان کاری و پیشرو در زمینه‌های گوناگون معماری از جمله ویلا سازی، بازسازی، طراحی و ساخت مراکز درمانی، مجتمع‌های اداری و تجاری و … در صنعت ساختمان است. گروه توسعه مهندسی نیکان، طراحی و ساخت تخصصی پروژه های ویلایی خود را با برند فرلی ویلا به انجام می‌رساند.

فرلی ویلا متشکل از تیم متخصص، خلاق و نوآور، آماده ارائه خدمات تخصصی در زمینه طراحی و ساخت ویلا، معماری داخلی ویلا، دکوراسیون ویلا، بازسازی ویلا، طراحی و اجرا محوطه ویلا، طراحی و اجرا فضای سبز ویلا و طراحی، ساخت و تجهیز استخر و جکوزی به سبک‌های روز دنیا و مطابق نظر و سلیقه شما در سراسر ایران می‌باشد.

فرلی ویلا به پشتوانه سال‌ها تجربه، با گروه مجرب طراحی و اجرا، در صنعت ویلا سازی تحولی نو ایجاد کرده است و گامی بلند در سرعت ساخت اصولی ویلا برداشته است و پروژه‌های ویلایی خود را در کمتر از 3 ماه مطابق استانداردهای مورد تایید نظام مهندسی، به بهره برداری می‌رساند. از دیگر خدمات منحصر به فرد فرلی ویلا می توان به طراحی و ساخت مجتمع ویلایی با کاربری بومگردی و هتل سنتی، ویلا سوئیسی، ویلا A فریم، ویلا پیش ساخته، ویلا چوبی (کلبه چوبی)، ویلای سریع و قابل حمل با استانداردهای جهانی و کاملاً ایمن و ضد زلزله اشاره کرد.

ما شما را از صفر تا صد طراحی و اجرای ویلای رویایی خودتان همراهی می‌کنیم و تا زمان کسب رضایت شما از پای نخواهیم نشست.

furlivilla-team
[ +]
مشتریان فعلی
[ +]
سال ها تجربه
[ +]
پروژه‌های اتمام یافته

آنچه مشتریان فرلی ویلا می گویند

احترام به ایده
تیم فرلی ویلا با بهبود زیر ساخت دکوراسیون ویلا باعث رضایتمندی کل خانواده شده است. تیمی متعهد و کاردان که ارزش ایده رو خوب میفهمه.
خانم افشار
مشتری
تجربه حس عالی
طراحی قبلی ما پر از ایراد بود. تیم فرلی ویلا با طراحی و بازسازی ویلا و تحویل یک محیط آرامبخش جذاب، باعث شد تجربه بد قبلی فراموش بشه.
آقای درویشی
مشتری
عدم نیاز به مشاور
نزدیک به 2 ساله که تیم فرلی ویلا در بالا پایینی‌های مسیر کنارمون هست. طوری که نیاز به استخدام هیچ مشاور و پیمانکار رو حس نکردیم.
آقای خموشیان
مشتری
صرف کمترین زمان
مراحلی که در نظر داشتیم رو در کوتاهترین زمان به من تحویل دادند و توانستم در این نواسانات ارزی این ویلا رو با قیمت بالا بفروش برسونم.
آقای نصیری
مشتری
منطبق با نسخه تری دی
طراحی سه بعدی شما با اجرای کار مطابقت داشت به طوری که کار اجرایی بهتر از طرح از آب در اومد.
خانم صفدری
مشتری
کاهش اصطحکاک با مراحل اجرا
خیلی از همکاری با شما خرسندم و اصلا درگیر کارگر و کارگاه و مارحل دیگر ساخت نبودم و خیلی راحت گزارش هفتگی از شما می‌گرفتم.
آقای عراقی
مشتری
معرفی به دیگران
همکاری با شما برای ما به گونه‌ای بود که خواهرم پروژه خودش در شهر سرخرود رو با شما استارت زد.
خانم صفاریان
مشتری

با گروه طراحی و ساخت ویلا در تماس باشید

پاسخ‌گو و پذیرای پرسش‌ها، بازخوردها و نظرات شما هستیم

مشاوره فرلی ویلا

70 31 480 – 0904

تماس با فرلی ویلا

۹۷ ۸۷ ۷۷ ۸۸ – ۰۲۱

پست الکترونیکی

crm@furlivilla.com

پروژه‌های ویلایی